Exkluzivní sada nožů Premium Cut - Thuja, G-1999/3 TOL

Exkluzivní sada nožů Premium Cut - Thuja, G-1999/3 TOL

Délka nožů 17, 20, 30cm. Materiál střenky: Túje. Nože PREMIUM CUT. Čepel. Výrazný design, neuvěřitel... více

Cena s DPH: 6 558,20 6 230,29

Cena bez DPH: 5 420,- 5 149,-

Katalogové číslo: G-1999/3 TOL
Dostupnost:1-3 dny

Popis

Délka nožů 17, 20, 30cm.

Materiál střenky: Túje.

Nože PREMIUM CUT

Čepel

Výrazný design, neuvěřitelná ostrost, perfektní zpracování dělají z nožů této nové řady něco zcela jedinečného. Již jen pohled na tyto nože je fascinující. Vysoce hodnotná legovaná speciální chrom-molybdenová ocel tvrzená v moderních vakuových pecích na 57 HRC. Ruční leštění a ostření rukou mistrů je zárukou skvělého výsledku.

Špičkový tvar ostří spolu s prohnutou čepelí – skutečně správný nástroj při zpracování masa, ryb nebo zeleniny. Krájení s tímto nožem je fascinující, nůž se stane vašim nezbytným společníkem při přípravě pokrmů na grilu a v kuchyni, zcela jistě si získá váš obdiv.

Střenka

Vyjímečnou čepel nože doplňuje jedinečná střenka, která umocňuje celkový dojem a dotváří jedinečné dílo.

Série čtyř možných materiálů, ve kterých jsou střenky těchto nožů vyráběny, přinášejí atributy modernosti a vysoké odolnosti. Střenky vyrábějí s nejvyšší pečlivostí zkušní pracovníci. Díky tomu je každý nůž mistrovským dílem.

Zerav (túje) – živý strom

Tradičně perfektní. Střenka z kořene stromu zeravu (túje) je extratřídou. Držet v ruce nůž s takovou střenkou přináší absolutní radost. Střenky z tohoto materiálu je mimořádně kvalitní.

Obal

Mimořádný nůž vyžaduje mimořádný obal. Proto je každý nůž zabalen do exkluzivní dřevěné kazety s vysouvacím víkem. Navíc je každý nůž vybaven zvláštním chráničem čepele, aby byl nůž uložen bezpečně. Na víku kazety je stejně jako na noži stylizovaná bůvolí hlava.

Nože Premium Cut jsou výjimečným dárkem pro všechny, kteří rádi vaří nebo patří do společnosti přátel grilování a oslav.

Příbuzné produkty