Brus na nože GRAEF Chef's Choice CC-120

Brus na nože GRAEF Chef's Choice CC-120

Elektrický ostřič nožů je určený pro ostření všech nožů s hladkým, vlnkovým i pilkovým ostřím. Paten... více

Cena s DPH: 4 827,90 4 222,90

Cena bez DPH: 3 990,- 3 490,-

Katalogové číslo: GRAEF CC-120
Příkon, Napětí:100 W, 230 V
Rozměry:22,5 x 10,8 x 10,5
Dostupnost:skladem

Popis

Elektrický ostřič nožů je určený pro ostření všech nožů s hladkým, vlnkovým i pilkovým ostřím. Patentovaná konstrukce ostřiče zajišťuje šetrné, ale velmi kvalitní naostření nože. Během ostření nedochází k zahřátí materiálu čepele, nedojde tak ke změně vlastností ani ztvrdnutí.

Ostřič je vhodný pro ostření nožů, které jsou používány v rámci profese, dále pro nože v domácnosti a pro nože určené pro volný čas.

Ostřič je třístupňový - v prvním stupni získá čepel nože základní tvar ostří, ve druhém stupni dochází k ostření, ve třetím stupni je ostří zbaveno grotu a polírováno. První dva stupně jsou vybaveny kovovými kotoučky s diamantovým povrchem, ve třetím stupni jsou keramické kotoučky. Keramické kotoučky třetího stupně jsou jako nejšetrnější zvláště vhodné pro ostření nožů s vlnkovým a pilkovým ostřím.

Ostření probíhá v úhlu 20º.

Během ostření je čepel nože vedena pomocí plastového pera v předepsaném sklonu, ostřící kotoučky reagují na rozdílnou tloušťku každého nože. Tak je zajišťěn optimální tvar ostří pro každý nůž.

Výkon motoru: 75 W.

možnost objednat náhradní brusné kotoučky

Příbuzné produkty