Doprava a platba

DPD 1 balík do 30kg ( DPD. 123kurýr )

Když objednané zboží nelze zabalit do 1 balíku kvůli objemu nebo je v košíku hláška: CENA DOPRAVY bude upřesněna po potvrzení objednávky, informujeme zákaznika o počtu balíků a celkové ceně za dopravu.

Jedná se hlavně o zboží s větším objemem nebo 2x pytel 25kg, buková drť...

DPD

výdejní místo DPD

balík do 15kg

platba: pouze převodem / online platba

 

 

  • Převodem 14 dní splatnost - Pouze pro státní organizace, školy, školky, nemocnice.
  • Převodem na bank. účet – Zálohovou fakturu zasíláme na email zákaznika po prověření dostupností zboží. Zboží odesíláme až po zaplacení zálohové faktury.

  • Osobní odběr zboží na prodejně – Platba hotově, platební kartou, převodem na účet předem, online platba

 

  • Dobírkou
  • ONLINE

 

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platební brána ComGate

Platba bankovním převodem
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Platební brána ComGate

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

1 balík do 30kg: 220 bez DPH

Daňové doklady na Slovensko vystavujeme v EUR

Plátcům DPH na Slovensku DPH neúčtujeme. Objednávka musí obsahovat IČ pro DPH pro ověření.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.